Віндери

Першим джерелом, з якого ми дізнаємося про якусь акцію, відкриття нового магазину, фірми чи просто святкування з будь-якої нагоди – є прапор віндер. Його важко не помітити. Розміри, яскраві кольори, цікаві логотипи та девізи, які купаються в сяйві сонячних променів зможуть заворожити будь-кого, хто проходить чи проїжджає поряд.

Це не просто ефективний рекламний носій, який класно майорить на вулиці чи приміщенні, повідомляючи всіх про події різного значення (від офіційних ділових переговорів до пляжних святкувань). Це мобільний флагшток, який за короткий проміжок часу можна легко зібрати та розмістити на різному покритті. Для цього не потрібні спеціальні знання та навички. Замовити виготовлення та купити такі можна у компанії «Друк Текстиль».

Які унікальні характеристики віндера?

Флагшток віндер має характерні особливості, які додають йому більше переваг, порівняно з іншими рекламними носіями:

  • конструкція проста, міцна та не вразлива до поривів вітру;
  • можливий швидкий збір без залучення фахівців;
  • перевезення та зберігання не потребує особливих вимог;
  • підходить для оформлення будь-якої події;
  • малюнок на прапорі стійкий, яскравий, витривалий до будь-яких погодних умов, адже виконаний методом сублімації;
  • різноманітні форми (віндер крило, віндер крапля, віндер банер, віндер парус) та розміри розширюють вибір для клієнта;
  • багаторазового використання (ви витрачаєте кошти лише раз, купуючи віндер, а користуватися ним зможете роками);
  • можливість прати при невисоких температурах дозволяє довго зберігати його в бездоганному вигляді;
  • виготовляється з прапорної сітки;
  • ціна від виробника вигідна, як не крути.

Мобільний віндерстане окрасою і вулиць, і приміщень, і навіть пляжних вечірок. Буває двох типів: вертикальний та горизонтальний. Його найбільшою перевагою є швидка візуалізація події чи фірми. Компанія може якісно прорекламувати свій бренд за допомогою лого на віндері та свої цінності – за допомогою девізу.

«Друк Текстиль» дослухається до побажань клієнта та створить продукт, який коротко, чітко та якісно висловить зображенням те, чого іноді важко досягнути словами. Не важливо, якої форми флагшток ви виберете: віндер парус, банер чи віндер крапля. Важливо де! Купити мобільний флагшток можна на сайті.

Давайте говорити відверто. Якщо ви хочете, щоб вас швидко помітили, треба обирати віндер! Його майоріння неодмінно приверне увагу ваших майбутніх клієнтів.

Компанія «Друк Текстиль» чекає на співпрацю з вами. Ми знайдемо найкраще рішення саме для вашого проекту і підготуємо ваше замовлення так швидко, наскільки це взагалі можливо.
Звертайтеся!

Замовити