Скатертини, серветки, доріжки. Друк на скатертинах

Кінцевим штрихом затишку кожної оселі, ресторану чи готельного комплексу являються саме деталі. Декоративні скатертини, серветки, доріжки – один з важливих деталей інтер’єру.

Ексклюзивний дизайн скатертин. Обираючи скатертини для Вашого ресторану чи готельно-розважального комплексу постає питання влучного підбору скатертин до дизайну інтер’єру. Завдяки нашому обладнанню ми можемо створити скатертини за Вашим дизайном, забрендувавши її. Якщо у Вас є певні вимоги до інтер’єру, наш дизайнер зможе розробити необхідний дизайн для Вашої скатертини.

Практичність скатертин. Крім декоративних якостей скатертини важливо, щоб вона служила довгий термін, зберігаючи презентабельний вид, була простою у догляді. Для прикладу ми пропонуємо скатертини з водовідштовхуючої тканини, яка не потребуватиме генерального прання після кожного свята. Таким чином, розливши томатний сік, для очищення забрудненого місця достатньо просто протерти скатертину ганчіркою.

В залежності від призначення, ціна скатертини великою мірою залежить від тканини. Якщо Вам необхідна скатертина на виставковий стенд – сенсу робити її з найдорожчої тканини немає. Проте вигляд столів у ресторані – зовсім інша ситуація.

Способи обробки скатертин. При створенні скатертин використовуємо 2 основні способи обробки країв:

1) Стандартний підгин. При цьому виді обробки край скатертини загортається двічі та прокладається оздоблююча строчка по краю скатертини.

2) Підгин на кут. Обробка краю на оверлоку, заготовка кута скатертини під 45 градусів з виворітнього боку та прокладання оздоблюючої строчки.

Геометричні форми.

В залежності від вашого столу ми виготовляємо прямокутні, квадрратні, овальні та круглі скатертини. Геометрична форма не має знаєчення. При потребі серветки у вигляді зірки ми зможемо виготовити і таке.

Наші можливості. Виготовляємо скатертини з максимальною шириною 160 см. Довжина залежить від кількості тканини в рулоні.

Також при потребі до скатертини можемо доробити комплект серветок.

Чохли на крісла. При потребі можемо розробити святковий набір скатертин, чохлів для крісел та тканини для декорування залів.

Якщо Вас цікавить оптове замовлення скатертин – ми можемо виготовляти близько 117 скатертин вдень. Напишіть нам на пошту і ми вишлемо Вам задруковані зразки тканин для перевірки нашої якості.

Що потрібно від Вас для замовлення скатертини?

Якщо у Вас є готовий дизайн, який потрібно матеріалізувати – скидайте його у векторі або в форматі tiff на пошту order@printtextile.com.ua

Проте, якщо у Вас є загальне бачення, або певний інтер єр, під який потрібно розробити скатертину, потрібно на електронну пошту скинути ще фото інтерєру та розмір столу.

Маєте ще ідеї по домашньому текстилю? Діліться з нами і отримуйте готові рішення з власним дизайном!