Виробництво прапорів. Друк прапорів для Вашої компанії

Хочете купити або замовити прапор? Вам сюди!

Застосування прапорів сьогодні носить настільки широкий характер, що про це говорити та фантазувати можна довго. Проте є одна риса, яка об’єднює спортивні клуби, яким потрібні наприклад футбольні прапори, чи великі компанії, яким необхідні прапори корпоративні. Наявність прапора говорить про рівень, статус, певну історію та асоціацію з певною організацією. Погодьтесь, коли Ви приходите до офісу, де майоріють фірмові прапори ви немов би перетинаєте кордон іншої держави і уважно приглядаєтесь до правил і законів компанії, корпоративної етики тощо. Це, звісно, не основний інструмент позиціонування бренду, проте, один з перших, які помічають Ваші клієнти чи партнери.

Де знайти виробництво прапорів в Україні? Залишіть цю справу нам і Ви отримаєте якісний друк на прапорах з таким дизайном, який Вам потрібен.

Корпоративні прапори. Розробимо Для вашої організації Ваш корпоративний прапор. Неважливо чи Ви комерційна організація, чи політична партія, чи футбольний клуб. Замовивши у нас прапори Ви будете задоволені. Організовуєте фестивалі, конференції, виставки чи будь який інший публічний захід? Для Вас додаткового створимо рекламні прапори віндери. Завдяки своїй мобільності і розмірів це є чудове рішення «ціна-якість» для масових заходів.

Прапор України. Без нього нікуди. Купити прапор України Ви можете уже готовий під древко або флагшток.

Прапори інших країн. Вам потрібен прапор США, Англії, чи можливо Євросоюзу?

Усі вище перелічені прапори можуть бути як односторонні, так і двосторонні.

Розміри прапорів. Завдяки сучасному італійському  обладнанню маємо можливість друкувати прапори шириною 1.6 м і безмежною довжиною. При потребі великих прапорів, які мають ширину більше 1.6 метра ми  зшиємо для Вас потрібну ширину.

Тканини для прапорів. Найчастіше виготовляємо прапори з прапорної тканини або з атласної.

Терміновий друк прапорів. Оскільки ми являємось виробниками, тому можемо робити терміновий друк прапорів. Ми добре знаємо, що в житті бувають форсмажорні обставини, які ми готові для Вас вирішувати. Проте тільки ті, які пов’язані з друком на тканинах!

Для визначення термінів і ціни Вашого замовлення скиньте запит на пошту order@printtextile.com.ua і протягом пів години отримаєте відповідь.