Прапорці

Чому промо прапорці користуються величезною популярністю?

Ще нещодавно найбільш дієвим маркетинговим ходом було сарафанне радіо. Позитивні відгуки та рекомендації розліталися з швидкістю світла, не вимагаючи додаткових витрат на рекламу. Сьогодні, довіру людей словами не здобути, а лише якісним товаром, який вони можуть побачити та до якого можуть торкнутися, перш ніж купити. Саме вигляд готової продукції відіграє вирішальну роль при замовленні.

Ось чому, промо прапорці продовжують невпинно завойовувати рекламний ринок та стають оригінальним засобом впливу на клієнтів, досконалим інструментом для позиціонування бренду організацій.

Для чого потрібні настільні прапорці?

Настільні прапорці незамінні під час проведення офіційних заходів, прес-конференцій, оформленні офісних кабінетів та холів.

Метод сублімації спрощує друк на прапорцях. Ви отримуєте стійке та яскраве зображення. Він також робить можливим нанесення різноманітної символіки (корпоративної, державної, спортивної). Тканина залишається безпечною, адже ми використовуємо екологічно чисті чорнила без запаху. Обирайте односторонній або двосторонній друк. Вони легко кріпляться на пластикові палички.

Популярністю користується виготовлення автомобільних прапорців. Вони кріпляться на пластиковий авто кронштейн. За допомогою них можна швидко збільшити впізнаваність фірми. А друк логотипу на прапорцях стане вашою найкращою рекламною компанією. Девіз та емблема вашої фірми свідчитимуть про солідний статус організації та про надійну співпрацю з вами.

Виготовлення прапорців від «Друк Текстиль»

Компанія «Друк Текстиль» пропонує своїм клієнтам не просто якісний друк настільних прапорців, а допомогу у створенні незабутнього іміджу. Організація, яка цінує себе, варта поваги оточуючих. Розуміючи це, ми відповідально ставимося до виготовлення прапорців:

  • різних держав світу;
  • тематичних;
  • корпоративних;
  • для спортивних клубів;
  • з логотипом;

«Друк Текстиль» гарантує якісне зображення на тканині для стяга (прапорна сітка, атлас, габардин, нейлон). Ціна друку настільних прапорців залежить від кількості одиниць та розміру полотна. При замовленні великих об’ємів продукції для рекламних агенцій діють знижки. Ви заощаджуєте чимало, адже вкладаєтеся один раз, а працюватиме продукція на вас довгенько.

Особливості трикутних прапорців

Компанія «Друк Текстиль» пропонує також виготовлення трикутних прапорців. Вони класно підходять для зонування приміщення під час рекламних заходів, ними можна прикрасити будь-яке святкування, їхнє кріплення не завдає клопоту, а багаторазове використання неодмінно стане в нагоді. Обирайте будь-який розмір та дизайн трикутних прапорців. Наші менеджери дослухаються до ваших потреб та знайдуть професійне рішення при виникненні будь-яких питань.

Замовити друк прапорців у Львові просто та швидко. Компанія «Друк Текстиль» пропонує вигідні ціни та найкращу якість. А натомість очікує співпрацю з вами. Звертайтеся.

Замовити