Манішки спортивні

Якщо ви маєте справу зі спортом, то вам не потрібно пояснювати, що таке футбольні манішки. Це незмінний атрибут тренувальної форми. Спортивні накидки не обмежуються лише футболом. Вони затребувані у всіх командних видах спорту.

Які бувають спортивні манішки?

Залежно від призначення спортивні накидки можуть різнитися за матеріалом та формою крою. Наприклад, для тренувань у спортзалі краще підійдуть полегшені моделі з сіткою, які не парять і не обтяжують.

Для занять на вулиці краще обирати моделі з мікрофібри та нейлону. Вони краще зберігають тепло, добре носяться і перуться.

Проте, якою б не була модель спортивної накидки, їх всі об’єднує дещо спільне. Вони завжди шиються з якісних щільних тканин, які добре всотують вологу, не натирають і вільно пропускають повітря. Еластична тканина та вільний крій дозволяє легко рухатися гравцеві, абсолютно не обмежуючи його маневренність.

Кольори на футбольні манішки обираються яскраві, щоб гравців було добре видно на полі ввечері або в похмуру погоду. Часто на моделі нашиваються світловідбиваючі елементи.

Особливою популярністю користуються двосторонні футбольні манішки. Вони ідеально підходять для тренувань команд в школах, ліцеях.

Де вигідно купити футбольні манішки у Львові?

Компанія «Друк Текстиль» пропонує купити спортивні накидки, зокрема і футбольні. Ми самі відшиваємо продукцію, тому впевнені в якості запропонованої продукції. Цупка тканина, яка добре пропускає повітря, міцні шви, весь асортимент розмірів. Ви можете замовити комплект футбольних манішок. Також ми можемо нанести на накидки ваш логотип чи емблему команди.

Ви можете купити дитячі футбольні манішки оптом зі Львова та інших міст України. Оформити замовлення можемо на сайті або за контактними номерами телефона. Відповімо на всі ваші запитання та виконаємо замовлення на відмінно. Звертайтеся!

 

Замовити