ексклюзивні тканини
печать на ткани для пошива гдягу

Дизайнерські тканини. Друковані тканини для пошиття одягу

​Кожен успішний дизайнер одягу знає, що для успіху колекції  недостатньо провести хороший показ з правильними людьми, зробити рекламу в інстаграмі чи опублікувати статтю у глянцевому журналі. Влучний дизайн, ексклюзивна і якісна тканина, якість пошиття мають неаби яке значення. Компанія Друк Текстиль пропонує забезпечити Вам один з елементів успіху, а саме ексклюзивні тканини з Вашими розробленими прінтами. З нами Ви можете отримати рулони тканини, задрукованої Вашим принтом у такій кількості, яка Вам потрібна. Все, що потрібно для цього це:

1. Скинути мотив Вашого прінта, який ми підготуємо до друку і скорегуємо з Вашою допомогою по масштабу;

2. Надати нам тканину білого кольору. Крім того ми зможемо запропонувати Вам свої тканини, які перевірені не одною тисячою квадратних метрів друку;

3. Ну і , звісно, отримати задруковану дизайнерську тканину для суконь, футболок чи будь якого іншого одягу та з новими силами приступити до роботи над колекцією.

Які переваги виробництва дизайнерських тканин методом сублімаційного друку?

1. Ексклюзивний дизайн. Фактично Ви отримуєте саме цей дизайн тканини, який уявляли, а не купуєте подібний десь за корддоном

2. Можливе замовлення від 1 кв.м. В одному рулоні Ви можете отримати декілька варіантів принтів, тобто не обов'язково брати кілометри тканин для отримання ексклюзивного дизайну. Також перед початком друку Вашого замовлення ми випробуємо тканину, видрукувавши прототип, що дасть змогу без великих вкладень відшліфувати дизайн і в кінцевому результаті.

3. Друк на викрійках. Крім друку тканин на рулонах ми також друкуємо на викрійках. Цей факт може зекономити Вам гроші на заадрукованих відходах тканин.

4. Дозамовлення. При потребі дозамовленні ідентичного дизайну у Вас не буде жодних проблем.

Наскільки якісна кольоропередача? Як веде себе друкована тканина після прання? На яких тканинах ми друкуємо? Готові відповісти на усі Ваші запитання і надати зразки для підтвердження слів. Скидайте свої запити на електронну адресу: order@printtextile.com.ua.