Друк на викрійках

Шукаєте можливість зробити класне, якісне, з фотографічною точністю зображення на тканині? Ви опинилися там, де треба. Ми знаємо, як вам допомогти і що запропонувати. А саме сублімаційний друк на крої.Що це такевже давно ні для кого не секрет. Це крутий спосіб перенести яскраву, різнобарвну картинку на викрійку, а допомагають в цьому спеціальні чорнила. Під впливом високої температури (160-2300 C) вони миттєво переходять в газоподібний стан і легко проникають в тканину. Як результат – чудовий та унікальний друк на викрійках, який з неперевершеною досконалістю передає всі потрібні вам відтінки.

Чому потрібно обрати «Друк Текстиль»?

Ми маємо, що запропонувати своїм клієнтам. Друкуємо на різноманітних тканинах: шифон, шовк, атлас, габардин, дайвінг, оксфорд, біфлекс, блекаут, тафет, мікрофібра, меблевий флок. Єдина умова – це колір матерії (білий) та її склад (не менше 60% синтетики). Таким чином принт виходить яскравим.

Ви можете запропонувати також свою матерію з власними готовими викрійками або ж наші дизайнери втілять в життя будь-який ваш задум.

Обирайте рулонний друк методом сублімації. Ширина друку до 1,6 м. Картинка абсолютно не відчувається при торканні. А головне – це безпека! Фарба екологічно чиста та без запаху. Вона дуже стійка до сонячних променів і їй не страшна хімчистка чи прання.

Прогрес не стоїть на місці, а сублімаційний друк – очолює цей поступ в модерній поліграфії. Така технологія дозволяє клієнтам замовляти будь-яку кількість друку на викрійках (як одну, так і кілька сотень) за доступними цінами.

Отож, давайте підсумуємо всі переваги сублімаційного друку:

  • легке нанесення логотипу на одяг, адже ця методика проста;
  • збереження повітропроникності пофарбованої тканини;
  • поглинання вологи така ж, як і на інших частинах матерії;
  • збереження яскравих кольорів на картинці, завдяки глибокому проникненню чорнил в прошарки матерії;
  • тканина залишається ніжною, а зображення не піддається пошкодженню;
  • після нанесення, тканина не має запаху та залишається безпечною для використання, зберігає свою природність;
  • якість замовлення задовольнить вимоги клієнта.

«Друк Текстиль» має класну, сучасну виробничу базу. Багатопрофільність послуг фірми вас здивує. Друк на викрійках: прапори і банери, штори, скатертини, нанесення логотипу на одяг.

Обираючи нашу компанію – ви обираєте відданих партнерів, готових знайти швидкі рішення, щоб допомогти здійснити задумані вами проекти.

Дякуємо за співпрацю. Звертайтеся, чекаємо на вас.

Замовити