Друк на меблевих тканиних

Можливості, які відкриваються нам в сучасному світі безмежні. Це стосується всіх сфер нашого життя. Ось чому нам стає все простіше втілювати в реальність будь-які свої забаганки, а особливо, якщо вони торкаються теми комфортабельності оселі.

А що, як не меблева тканина допомагає впоратися з цим завданням якнайкраще? Та навіть при величезній різноманітності оббивки, ідеально її підібрати на свій смак складно. Набагато простіше створити те, що подобається самому або ж скористатися послугами дизайнерів. Однак разом з «Друк Текстиль» – цей процес пришвидшується в рази. Адже ми знаємо, як швиденько перевтілити просту тканину для меблів в затишну, комфортну або ж натхненну картинку, яка 100% впишеться в конкретний інтер’єр, залежно від місця призначення меблів (офіс, квартира, ресторан).

Для нас, як і для наших клієнтів, важливий відмінний результат.

Чому варто обрати сублімаційний друк на меблевій тканині?

Візерунок фіксується на матерії, завдяки високій температурі, при якій спеціальні сублімаційні чорнила перетворюються в газоподібний барвник. Він глибоко проникає в тканину, забарвлюючи її зсередини. Переваги такого малюнка очевидні:

  • барвисті та блискучі кольори, які не втрачають свого забарвлення навіть після хімчистки, прання та не бояться сонячних променів;
  • процес друку на меблевій тканині абсолютно безпечний для людей та навколишнього середовища;
  • сучасна виробнича база «Друк Текстиль» забезпечує унікальні та зносостійкі принти на меблевій тканині чудової фотографічної якості;
  • широкий вибір тканин: шифон, шовк, атлас, габардин, дайвінг, оксфорд, біфлекс, блекаут, тафет, мікрофібра, меблевий флок;
  • можливість друку на тканині замовника або власній;
  • виготовлення замовлень в різній кількості (доступний рулонний друк, шириною 1,6 м);

Єдиною умовою залишається колір тканини (білий) та вміст синтетики (не менше 60%). Це допомагає створити яскравий принт з різноманітними відтінками. При цьому зображення не можливо відчути на дотик. Воно зливається з матерією і абсолютно зберігає таку ж повітропроникність, як і решта тканини.

Оскільки в сучасному світі потрібно використовувати сучасні технології для досягнення мети, то саме сублімаційний друк класно збереже властивості та структуру вашого текстилю та створить насичений і натуральний кольоровий принт, від якого не можливо відірвати очі. «Друк Текстиль» пропонує  не лише рулонний друк  методом сублімації, а також друк на деталях крою. Ми втілимо в реальність будь-який задуманий вами принт на меблевій тканині за вигідними цінами.

Дякуємо за співпрацю з нами. Чекаємо ваші замовлення.

 

Замовити