Домашній текстиль
Декоративні подушки, штори та скатертини

Домашній текстиль. Друк на подушках, шторах та скатертинах

Індивідуальний стиль власної оселі - це мрія кожної господині. Створити домашній затишок та приємну атмосферу допоможуть елементи декору, які компанія «Друк Текстиль» створить для Вас.

Спільно з нашим дизайнером надрукуємо для Вас:

  • декоративні подушки,
  • штори
  • тюль
  • скатертини
  • жалюзі чи ролети

 

Також запропонуємо цікаві рішення для сфери послуг, а саме для готельного та ресторанного бізнесу. Відображення логотипу чи фірмових кольорів на предметах декору додасть повноти та ексклюзиву Вашому інтер’єру. Підберемо для Вас тканину, яка буде оптимально підходити як по дизайну так і по функціональних параметрах.

Декоративні подушки. Створюємо декоративні подушки, які можна застосовувати як для пляжного відпочинку так і для інтер’єрного декорування.

Індивідуально підбираємо розмір подушок та їхню форму.

Штори, тюль, жалюзі. Завдяки ексклюзивному обладнанню ми можемо друкувати принти для штор та тюлей різної товщини тканини, починаючи від креп сатину і закінчуючи блекаутом. Окрім штор виготовляємо маркізи та інші текстильні предмети для декору літніх терас та майданчиків.

Для офісних приміщень, шкіл, садочків маємо хорошу пропозицію – друковані жалюзі, які у випадку комерційних структур дають додаткову рекламу та брендування організації, а у випадку шкіл і садків чудово доповнюють інтер’єр.

Інформація для дизайнерів інтерєру. Реалізовуємо індивідуальні проекти, розроблені дизайнерами інтер’ру квартир і будинків, готелей, ресторанів, офісів тощо. Якщо у Вас є цікаві ідеї, пропозиції співпраці – пишіть нам на поштту order@printtextile.com