Декоративні подушки
Брендовані подушки купити в Україні

Декоративні подушки. Друк на подушках

Дизайн інтерєру – основа комфорту та затишку Вашої оселі, ресторану та офісу. Завдяки цьому поняттю Ви можете задавати настрій присутнім Вашого приміщення. Декоративні подушки – це розділові знаки Вашого інтер’єру, які підкреслять його елементи, вкажуть на акценти Вашого смаку.

Тому пропонуємо познайомитись з нашим виробництвом декоративних подушок і без роздумів розпочати співпрацю!

Тканина. В залежності від бюджету, призначення та особистих вподобань ми маємо широкий спектр тканин для декоративних подушок. Завдяки високій якості тканин та найкращому обладнанні, ми швидко виготовимо друк на подушках. Чи це фото на подушках, чи логотип Вашої компанії чи просто малюнок, який Вам сподобався – все це з явиться на Ваших подушках після роботи з нами!

Друковані подушки на габардині – один з бюджетних варіантів. Хороша зносостійкість та ціна цієї тканини лідирує серед замовлень рекламної брендованої продукції. Проте, якщо Ви бажаєте м’якості та приємного відчуття під час дотику – плюш і велюр – це тканина для Ваших подушок.

При потребі друкованих водонепроникних подушок для пляжів запропонуємо ряд інших тканин.

Форма та розміри. Найчастіше отримуємо замовлення на квадратні декоративні подушки розміром від 30х30 см до 45х45 см. Проте, ширина друку нашого обладнання 160 см, що дозволяє створювати подушки різних розмірів та геометричних форм. Виготовляємо подушки як із замочками, для можливості догляду та прання за наволочками так і без замків, зшиваючи по периметру.

Якість та швидкість. Власне швейне виробництво, дизайнерський відділ європейське обладнання для друку дозволяє контролювати якість кінцевого виробу. дизайнерський відділ дозволяє нам разом з клієнтом експерементувати і отримувати потрібний для клієнта дизайн.

Для оптових клієнтів. Володіючи повним циклом виробництва та налагодженою технологією ми можемо виготовляти близько 500 подушок протягом 2-х днів та доставляти їх як наволочки або з наповнювачем по всій території України. Великі корпорації, виробники меблів, дизайнери інтер’єрів та сувенірні лавки – це організації, яким ми приносимо користь та залучаємо до спільних проектів. Якщо Ви представник однієї з цих організацій – пишіть нам на пошту order@printtextile.com.ua і отримайте унікальну комерційну пропозицію!